חיפוש
מוצרים
כתבות
 

 גינה אמיתית- במרפסת העירונית

עיצוב והקמת גינות במרפסות 

 

 

לפתוח את הבוקר ולצאת החוצה לגינה לנשום את האויר הצח,
לשתות בטבע את התה שאת עליו קטפת ממש כרגע,
להנות מפריחת האביב ולשמוע את פכפוך המים,
לאכול ארוחת ערב עם החברים, כשמסביב הכל ירוק ונושם,

גינה כמו במושב, אצלכם במרפסת!

20 שנות נסיון בבניית אדניות עץ וריהוט גן באיכות מצויינת, ובשיטה יחודית, בשילוב עם המוניטין הידוע של משתלת קל שתיל ביצור ושיווק צמחים הובילו ליצירת "גינה במרפסת" של קל שתיל.

אנו מציעים לכם להפוך את המרפסת הפרטית שלכם לגינת חלומותיכם. כל זה במהירות, מקצועיות וללא השקעת זמן וריצות מיותרות מצדכם.
לאחר יצירת הקשר (פרטי התקשרות למטה) אנו נגיע לפגישת יעוץ אצלכם בבית, בשעה נוחה, בכדי להתרשם מהמרפסת וביחד נחליט על גודל ואופי הגינה המבוקשת.
לאחר מספר ימים נגיע לדירתכם עם האדניות והצמחים לפי התכנון המבוקש, ובמספר שעות מצומצם כבר תוכלו לשבת בכיף מוקפים בירוק בגינתכם הפרטית אשר בתוך העיר.

 

האדניות שלנו- מיוצרות על ידינו בשיטה ייחודית, ללא ברגיי מתכת, אשר משתמשת בתכונות ובחוזקו הטבעי של העץ. שיטה זו מבטיחה עמידות לאורך שנים רבות באקלים של הארץ. כמו כן האדניות ניידות והצבתן אינן דורשת שום פגיעה בתשתית המרפסת.


הצמחים- שנשתול מגיעים מהמגוון הענק של צומח הנמצא במשתלה. כמו שלקוחות רבים מעדיפים, ניתן לתאם סיור במשתלה ולבחור בעזרתנו את הצמחים שהכי תאהבו ואותם נשתול אצלכם בגינה. הצמחים שישתלו הינם צמחים אשר כולם מתאימים לשתילה במיכלים, וניתנת אחריות לקליטה מוצלחת.


השירות שלנו כולל עיצוב, הובלה והתקנה בביתכם, תוך התחשבות מרבית בזמנכם ונוחיותכם. ניתן לשלב גם דשא סינטטי, מערכת השקייה, מזרקות מים, ריהוט גן איכותי מעץ אורן מחוסן ועוד. 
  


 

אנו מתחייבים לאיכות עבודה מצוינת ולמחירים טובים!
אתם מוזמנים בכל עת לבקר אותנו במשתלה ולהתרשם מפינת התצוגה שלנו (פתוחים גם בשבת).

רוצים ללמוד ולהתרשם עוד? היכנסו עכשיו לקטלוג העבודות שלנו.

צרו קשר עכשיו-
פנו עכשיו לקביעת פגישה בביתכם, או קבלת מידע נוסף ועלויות בטלפון 052-4332456כתובת לפנייה במייל meydanlv@gmail.com
פתרון נוח ופשוט נוסף העומד לרשותכם הינו קטלוג אדניות קומפלט, המציע אדניות שתולות ומוכנות, כאשר גם כאן ניתן לפנות אלינו לבחירת הצמחים ובבקשות נוספות.

בהצלחה ובהנאה רבה,

צוות "גינה במרפסת"


בניית אתריםבניית אתרים
משתלה עד הבית- אתר קניות ומשלוחי צמחים, עציצים  ואביזרי גינון והשקיה  של משתלת "קל-שתיל". צמחים לגן ולמרפסת, פרחים ושתילים לאדניות,  עציצים,  ומיכלים. שתילי ירקות, תבלין ומרפא, עצי פרי, זרעים. בריכות נוי ומפלי מים וצמחי מים. אביזרי השקיה ומערכות טיפטוף. מוצרי נוי לגן, ספסלים, אדניות עץ  ותאורת גן, רסק-עץ לחיפוי, טוף אדום וחיפויים נוספים. המחירים המופיעים באתר כוללים מע"מ.
ט.ל.ח